ANALITYK, KTÓRY NAZWAŁ „BITCOIN’S TUESDAY LOW“ SPODZIEWA SIĘ PODWYŻKI DO $13,000.

Bitcoin odbił się mocno po zanurzeniu we wtorek do 11.100 dolarów.
W czasie pisania tego artykułu, wiodąca krypto waluta handluje na wiodących giełdach za 11.600$. Jest to nieco poniżej 5% powyżej wczorajszych rekordów.
Analityk, który powiedział, że krypto waluta znajdzie się na dole w regionie 11 100-11 200 dolarów, mówi, że aktywa są primowane, aby przejść do 13 000 dolarów.
Inni analitycy uważają, że Bitcoin to zrobi.
Zauważyli oni, że ponieważ krypto waluta utrzymuje się powyżej 11 500 dolarów, pozostaje w stanie byczym w średnim okresie.
Technicznie rzecz biorąc, istnieje pewien opór przy 12.000 dolarów, który byki BTC mogą mieć problemy z przekroczeniem.

BITCOIN MOŻE TRAFIĆ 13.000 DOLARÓW: ANALITYK

We wtorek, Bitcoin znalazł się uwikłany w gwałtowny spadek spowodowany silnym spadkiem cen metali szlachetnych i na giełdzie. Wiodąca kryptokur waluta spadła o 7% w ciągu 24 godzin, co stanowi jedną z największych strat od czasu katastrofy flash 2 sierpnia.

Kiedy BTC spadała, niewielu spodziewało się, że aktywa będą się odbijać. Ale jeden z traderów skomentował na Twitterze i w swoim kanale telegramowym, że aktywo prawdopodobnie spadnie do dna na 11 177 dolarów. Bitcoin zrobił to, odbijając się nieco poniżej tego poziomu do 11.600 dolarów, gdzie aktywa są teraz przedmiotem transakcji.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Ten sam inwestor, który dokonał tej prognozy, mówi teraz, że Bitcoin jest przygotowany do wyższych ruchów, powołując się na środki płynności rynku. Odnosząc się do poniższego wykresu, który pokazuje, gdzie znajdują się „pule płynności“, osoba ta napisała:

„Dużo płynności wciąż nad nami“. A miesięczne wsparcie jest nadal wsparciem. Krótkoterminowe myślę, że 11900 jest możliwe. Ale jak wiecie, w średnim okresie nadal dążę do 13 tys. Zobaczmy, ile możemy dostać.“

Wykres ostatniej akcji cenowej BTC z wykresem płynności według tradera Byzantine General. Wykres z HyBlock.
Twierdzenie inwestora pojawia się po tym, jak zauważył, że niedźwiedzie nie mają teraz nadziei, że Bitcoin zamknął swoją tygodniową świecę powyżej 11,500 dolarów.

Podzielił się wykresem pokazującym, że 11,500$ było kluczowym poziomem zarówno dla byków jak i niedźwiedzi w historii BTC.

Obrazek

Wykres akcji cenowych BTC (wykres krótko- i długoterminowy) według tradera Byzantine General (@ByzGeneral na Twitterze). Wykres z TradingView.com

NIE JEDYNYM, KTÓRY SPODZIEWA SIĘ TAKIEGO POSUNIĘCIA

Wyżej wymieniony inwestor nie jest jedynym, który spodziewa się, że Bitcoin przeniesie się do 13.000 dolarów.
Eric „Parabolic/King“ Thies, analityk kryptokurwalutowy i twórca wskaźników, podzielił się niedawno poniższym wykresem, jak już wcześniej wspomniał Bitcoinista. Wykres wskazuje, że do 13 300 dolarów opór makro jest niewielki:

„$BTC 1M Chart. Aktualna cena 12.025 dolarów. Opory na poziomie 13,3 tys. dolarów -> 14,5 tys. dolarów -> 17,1 tys. dolarów -> 19,5 tys. dolarów. Bieg byków zaczyna się od nowego ATH… $20,000. Jedziemy.“

Inni analitycy zgodzili się z tym. Jeden z nich zapytał, jak „13 tys. $ wygląda na dojrzałe“ po niedzielnym/poniedziałkowym rajdzie w kierunku 12,100 $ uformowało wyższy poziom w krótkim czasie.